Dovolená na kempingu s tenisem a sportem na pobřeží na Sardinii Gallura Repubblica Ceca

Dovolená na kempingu s tenisem a sportem na pobřeží na Sardinii Gallura. Kempová vesnička Saragosa

Dovolená na kempingu s tenisem a sportem na pobřeží na Sardinii Gallura. Kempová vesnička Saragosa. Prožij nezapomenutelný zážitek 🌟 vybíráním dokonalého ubytování 🏠 pro tvou dovolenou u moře 🌊 v Galluře. Ať už dáváš přednost pohodlí našich zděných bungalovů 🏡, unikátnímu zážitku z našich mobilních domů 🚙, tradici karavanů 🚌 nebo kontaktu s přírodou na našich zastíněných stáních 🌳, máme pro tebe ideální možnost.

Prozkoumej naše webové stránky 🌐 a objev všechny exkluzivní služby, které nabízí Kempová Vesnice Saragosa. Od baru ☕ po restauraci a pizzerii 🍕, přes tržiště bazar 🛒, prádelnu 🧺, Wi-Fi body 📶 až po vzrušující animační program 🎭, každý detail je promyšlený, aby tvůj pobyt byl nezapomenutelný.

Kemp Saragosa se pyšní rozsáhlou sportovní zónou 🏆, vybavenou fotbalovým hřištěm pro pět hráčů ⚽ a víceúčelovým hřištěm 🏀🏐 pro basketbal, volejbal a případně mini tenis 🎾. Strategicky umístěná u vchodu do kempu, blízko recepce, je tato oblast setkávacím místem pro sportovní nadšence. Zapoj se do turnajů organizovaných naším animačním týmem 🤾‍♂️ a zažij chvíle plné adrenalinu a zábavy.

Připravujeme novou fitness zónu 🏋️‍♂️, abychom ti nabídli možnost udržet se ve formě 💪 jen pár kroků od moře. Představ si, že cvičíš, zatímco dýcháš čerstvý mořský vzduch 🌬️🌊, sen, který se stává skutečností v Kempu Saragosa.

Pro jakékoli informace nebo rezervaci tvé příští dovolené nás neváhej kontaktovat 📞. Jsme k dispozici každý den od 9:00 do 17:00, abychom odpověděli na všechny tvé otázky.

Kontakty:
- Telefon: +39 079 602077 📞 (H. 9:00 - 17:00)
- Mobil: +39 371 3101004 📱
- Email: richieste@campingsaragosa.it 📧

Vybráním Kempové Vesnice Saragosa si vybíráš dovolenou plnou relaxace, sportu a zábavy v jednom z nejkrásnějších míst Gallury. Rezervuj nyní a připrav se na nezapomenutelný zážitek, kde každý den je dobrodružstvím a každý moment vzpomínkou, která si zaslouží být uchována. Těšíme se na tebe, abychom ti nabídli pobyt, který překoná všechna tvá očekávání 🌈.

Prožij jedinečný pobyt, vyber si nejvhodnější ubytování pro svou dovolenou u moře v Galluře. Užij si svou dovolenou v jednom z našich zděných bungalovů nebo v našich mobilních domech, karavanech a zastíněných stáních.

Navštiv naše stránky a objev naše NABÍDKY!

Village Camping Saragosa

Zvětšit mapu...

Vyžádejte si informace
(nutná registrace)Přejděte na stránku uživatele


Torna su